Jak to działa?

szkolenia

Obsługa platformy szkoleniowej

Szkolenia BHP online to odpowiedź na potrzeby Klientów dotyczące przeprowadzania takich kursów w dowolnych, zamiast ustalonych na sztywno, terminach. Wybór miejsca i czasu uczestniczenia w kursie przychodzi z korzyścią zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników, którzy nie muszą w tym celu opuszczać swojego domu. Dodatkową wygodę zapewnia nasza specjalnie przygotowana platforma szkoleniowa, która:

  • jest prosta i intuicyjna w obsłudze,
  • daje dostęp do wszystkich wykupionych szkoleń w jednym miejscu,
  • zapewnia możliwość powrotu do poszczególnych lekcji i przerobienia ich ponownie,
  • pozwala dostosować tempo nauki do indywidualnych potrzeb,
  • nie wymaga żadnych dodatkowych programów komputerowych poza przeglądarką.

Jak poruszać się po platformie Szkoleń SafetyStep?

Aby korzystać z naszej platformy musisz się zalogować. Po zalogowaniu otrzymujesz dostęp do wszystkich przyznanych Ci szkoleń.

 1. Na swój adres e-mail otrzymasz potrzebne dane do logowania na platformie Szkoleń SafetyStep
 2. Kliknij przycisk „Moje konto” w prawym górnym rogu strony,
 3. W oknie „Zaloguj się” podaj swój adres e-mail oraz hasło otrzymane drogą mailową,
 4. Przypisane do Twojego konta szkolenia oraz informacje dotyczące uzyskanych certyfikatów znajdziesz w zakładce „Moje szkolenia”,
 5. W celu przystąpienia do testu egzaminacyjnego kończącego szkolenie powinieneś przejść i przyswoić wiedzę ze wszystkich lekcji po kolei.

Egzamin końcowy

W celu przystąpienia do testu egzaminacyjnego kończącego szkolenie powinieneś przejść i przyswoić wiedzę ze wszystkich lekcji po kolei. Wówczas dostęp do egzaminu zostanie odblokowany, a Ty będziesz mógł do niego przystąpić w dogodnym dla Ciebie terminie.

Na udzielenie odpowiedzi na pytania masz 30 minut. Istnieje możliwość przerwania egzaminu i powrócenia do niego w innym terminie. Pamiętaj jednak, że wówczas egzamin zostanie wznowiony od momentu, w którym go przerwałeś, a czas, który zużyłeś podczas pierwszego podejścia, nie zostanie przywrócony.

Po pozytywnym zaliczeniu testu na Twoim koncie pojawi się stosowny certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia. Jeśli kurs był przyznany Ci przez Twojego pracodawcę, podobny dokument wraz z informacją o ukończeniu szkolenia zostanie automatycznie wysłany również na jego konto.

Napisz do nas

kontakt
kontakt

  imię i nazwisko wymagane

  adres e-mail wymagane

  wiadomość